KONCEPCJA       ETYKA BIZNESU      CELE       DLA SKLEPÓW      MARKI       PRASA      KONTAKT

MARKI
Lubimy skandynawskie produkty.

JELP

JELP jest marką hipoalergicznych środków piorących, bezpiecznych dla skóry dziecka od momentu urodzenia. Pozbawiony substancji uczulających i podrażniających, doskonale sprawdza się również dla alergików.

Dowodem jest między innymi wyróżnienie Laurem Konsumenta w 2012
roku. Środki JELP uzyskały także pozytywną opinię Instytutu
Matki i Dziecka oraz Polskiego Towarzystwa Położnych.
Produkty JELP są produkowane przez duńską firmę Danlind A/S
i spełniają najwyższe standardy jakości zarówno dla zdrowia, jak
i środowiska naturalnego.

zobacz produkty >>


Derma

DERMA to marka naturalnych kosmetyków przeznaczonych do delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry. Kosmetyki DERMA są produkowane w Danii przez firmę DermaPharm A/S, która od ponad 33 lat zajmuje się wytwarzaniem przyjaznych dla alergików środków do pielęgnacji skóry, które spełniają najwyższe, skandynawskie wymogi jakości. Receptury kosmetyków są oparte na naturalnych składnikach. Nie zawierają zbędnych sztucznych substancji, takich jak parabeny, aromaty i barwniki.

Wyjątkowość produktów DERMA potwierdzają certyfikaty przyznawane kosmetykom przyjaznym dla alergików, ekologicznym i organicznym – Nordic Swan, Astma-Allergi Denmark oraz Ecocert.

zobacz produkty >>


LoveKids

Marka LoveKids sygnuje nietuzinkowe ekologiczne zabawki z tektury, które zapewniają nieograniczone pole zabawy dla najmłodszych. Kartonowe budowle takie, jak szałas, domek dla lalek, drzewo stanowią doskonałą bazę do dalszej kreacji. Każdy element można ozdobić według własnego pomysłu.

Malowanie farbami, oklejanie piórkami, szkiełkami, przystrajanie tkaninami – z LoveKids wszystko jest możliwe. Dzieciaki szaleją!zobacz produkty >>


Zakamarki

Wydawnictwo Zakamarki specjalizuje się w wydawaniu skandynawskich książek dla dzieci, cenionych na całym świecie
i tłumaczonych na wiele języków. Duża część tytułów Zakamarków to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, pojawia się też coraz więcej ciekawych propozycji dla samodzielnie już czytających, starszych dzieci.

Wydawnictwo Zakamarki kieruje się zasadą publikowania książek
z wartościową treścią, dopracowanym językiem i niebanalną ilustracją.

zobacz produkty >>
copyright by e-distribution sp. z o.o.